تلويزيون ایران و هاله نور !!!!

 گاهی اوقات از طریق این سایت ایران سیما برنامه های شبکه های ايران رو ميبينم. شايد مسخره باشه ولی گاهی دلم برای همين سريال های درپيتی تنگ ميشه! حتی برای مجری های قدیمی تلويزيون ایران دلم تنگ ميشه مثلا برای اقای حياتی که اخبار میگه. به هر حال ادم ازشون خاطره داره...البته خيلی ها تازه کارن و خدا زياد کنه چقدرم لوسن!
حالا بگذریم چرا بحث من به اینجا رسید؟ قصد و غرضم این بود که با دیدن سريال های ماه رمضون به این نتیجه رسیدم که انگاری بازار دیدن هاله نور حسابی گرمه!! این پدر بزرگ دینا که مدام هاله نور می بینه و از اینده خبر میده! اون یکی سریاله رو اصلا ندیدم ولی مثل اینکه داستان یه پزشکه که بعد از عمل پیوند چشم هاله نور میبینه و نمی دونم حالا چیکار میکنه. مریض شفا میده؟ پیشگوئی میکنه؟ خلاصه همین که فهمیدم که این یکی هم نور بالا میزنه دیگه دنبال نکردم! واقعا چی به سر مردم اومده که این مزخرفات رو دنبال میکنن؟‌ یا بهتر بگم اینا چی دارن به سر مردم و اعتقاداتشون میارن؟؟

/ 2 نظر / 13 بازدید
کوروش

آره ديدم اون استراحتگاه و تختها و ماساژ و ... در مورد سريالها هم ميدونی به نظر من يه جورايی بحث انحصاره .... انتخاب دیگه‌ایی نیست و مردم با همین برنامه‌ها سرگرم هستند و البته در لا به لای سرگرميها هم تبلیغات و تزريق عقايد انجام ميشه!

يه سوال؟نوعروس يعنی چه؟درمورداين کلمه توضيح بده