نوعروس
صفحه نخست   ::   آرشیو  ::   تماس با من   
 
نوعروس ۱ ساله شد!

                                                           

تنها چیزی که الان میتونم بگم اینه که زمان چقدر زود میگذره!!! انگار همین دیروز بود که داشتم با همین کیبورد سروکله میزدم تا به هزار زحمت ۲ کلمه فارسی بنویسم که اونم ۱۰ دقیقه طول میکشید و اخرشم که نوشته ام رو پست میکردم میدیدم ۱۰ جا غلط تایپی دارم!!! هه هه هه ... حداقل الان تایپ فارسیم پیشرفت کرده!!!
ولی مهمترین حسن داشتن نوعروس واسه من اشنایی با دوستان عزیزیه که ندیده و نشناخته دوستشون دارم. خوشحالم که اینجام.......... و اینجایید....


پيام هاي ديگران () | ۱۳۸٦/۱/٢٢ - نوعروس |لینک به نوشته

...We have to move on

1) نمیدونم وقتی یه حادثه تلخ یا یه اتفاق ناگوار برامون میافته که بد جوری زمینمون میزنه و به هممون میریزه بعدش چقدر طول میکشه که بتونیم اونو فراموش کنیم... پا شیم کمر مون رو راست کنیم و یه نفس عمیق بکشیم و زندگی رو ادامه بدیم. ایا اصلا میتونیم؟ تو یه سریال تلویزیونی میدیدم که یه دونده یه پاش رو از دست داده بود و خیلی ناراحت بود... به پرستار میگفت حالا من چی کار کنم؟ چطور زندگی کنم؟؟
برام خیلی جالب بود وقتی پرستار با یه چهره و لحن عادی بهش گفت:هیچی! زندگی میکنی!!! و خوشحال خواهی بود که اون یکی پات سالمه!!!‌ و ادامه داد: 

                                                                    You have to move on! That's it

 واقعا ....واقعا سخته نه؟؟؟ ولی چه خوبه ادم بتونه چنین دیدی نسبت به زندگی داشته باشه...


2) برنامه سال تحویل رو از شبکه تهران میدیدم... همینطوری از رو بیکاری... وسطش یهو دیدم صدای ابی داره از تلویزیون پخش میشه!!!! اهنگ خلیج رو پخش میکرد!  یه کم که دقت کردم دیدم نه بابا!‌ اقای قاسم افشاره!! با چه پر رویی اهنگ ابی رو واو به واو داشت میخوند تو یه کلیپ با کمال وقاحت و فضاحت!!‌ واقعا دلم برای ابی سوخت!! اخه همه هم میدونن که این اهنگ مال ابیه!! اصلا اون این اهنگ با اسم ابی معروف شد و با صدای ابی... حالا چرا صدای این اقا (قاسم افشار) حلاله -اونم با اون قیافه تابلو!!!-  ‌ولی صدای ابی حرامه!!!  به نظر من که خود این کاری که اینا کردن دزدیه.... حرامه!!!!‌ به هر حال!                   Ebi should move on!!!

من فعلا برم.... تا بعد...


پيام هاي ديگران () | ۱۳۸٦/۱/۱٩ - نوعروس |لینک به نوشته